NASZ SKŁAD
Kraków, ul. Ważewskiego 15 Biuro Obsługi Klienta 122 660 550
Zobacz nasz film reklamowy
POZNAJ NASZE PRODUKTY
Stan surowy
Odkryj więcej
Dach
Odkryj więcej
Wykończenie wnętrz
Odkryj więcej
Stolarka okienna i drzwiowa
Odkryj więcej
Elewacje
Odkryj więcej
Inne
Odkryj więcej
AKTUALNOŚCI
18.12.2019

Najlepsze życzenia

Najlepsze życzenia okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i  Nowego Roku składają Pracownicy i Zarząd firmy Kolonia 

06.12.2019

Plan pracy w okresie świąteczno-noworocznym

02.12.2019

nowe domy w zabudowie szeregowej na granicy Krakowa i Wieliczki

 

 

 

 

Osiedle domów w zabudowie szeregowej z garażami, ogródkami i miejscami postojowymi. Inwestycja zlokalizowane jest z dala od zgiełku, wśród zieleni, z pięknym widokiem na Pogórze Wielickie. 300 m od osiedla znajduje się  przystanek szybkiej kolei aglomeracyjnej, zapewniającej błyskawiczne połączenie z centrum Krakowa. Podróż niezależnie od pory dnia trwa około 17 minut, w klimatyzowanym przedziale z darmowym WIFI.

Wokół osiedla rozciągają się malownicze tereny zachęcające do spacerów i wycieczek rowerowych. W obrębie 1 km dostępne są :

- obiekt sportowo rekreacyjny "Solne Miasto" z halą basenową, halą do gry w siatkówkę, koszykówkę, piłkę ręczną, ściankami wspinaczkowymi i siłownią,

- stadion lekkoatletyczny z pełnowymiarowym boiskiem do gry w piłkę nożną,

- liczne orliki,

Budynki usytuowane są kaskadowo, zgodnie z ukształtowaniem terenu. W okresie zimowym wewnętrzna droga dojazdowa będzie podgrzewana. Kompleks budynków  jest w całości ogrodzony, a wjazd na jego teren odbywa się przez bramę zdalnie otwieraną.

WIĘCEJ INFORMACJI tel.: 122 644 550

Posiadamy najlepsze marki produktów!